Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative cleansing       SilverHair

webb_iss

SilverHairGREY AND WHITE HAIR SHAMPOO(pH 6.0) – specialus antiseptinis derminis šampūnas dažnam naudojimui žilų ar baltų plaukų / visų odos tipų priežiūrai su stirpiu drėkinančiu ir priešuždegiminiu poveikiu. Formulė yra praktiškai tapatiška HydroSport šampūnui gydomųjų savybių atžvilgiu, tačiau yra papildyta specifiniais komponentais nepageidaujamam geltonumui (plauko oksidavimosi padariniai) šalinti. Taip pat idealiai tinka blondinams platinos atspalviams atgauti. Formulės pagrindą sudaro medaus (Hydroxypropyltrimonium Honey) ir pieno rūgšties (Lactic Acid) veikliosios medžaigos papildytos šalpusinio (Tussilago Farfara), kraujažolės (Achillea Mellifolium) ir chinmedžio (Chinchona Calisaya) ekstraktų bei hidrolizuoto keratino (Keratin) sąveika. Formulė papildyta B grupės vitaminais : B5 (Calcium Panthotenate) ir B6 (Pyridoxine). Efektingai saugo nuo dažnesnių galimų odos mikrofloros pažeidimų (greitas riebalavimasis, pleiskanos, niežulis, seborėja ir pan.) ir plaukų problemų paūmėjimų (nusausėjimas ir natūralaus žvilgesio praradimas bei slinkimas ir pan.) ir nuo negatyvaus aplinkos poveikio. Papildomai švelnina plauką, pagerina jo elastingumą ir pašalina nepageidaujamą geltonumą, atsirandantį dėl baltų / žilų plaukų (be pigmento) išorinio raginio sluoksnio oksidacijos.

Naudojimo būdas: švelniai įtrinti į sudrėkintus plaukus ir galvos odą, truputį pamasažuoti kol suputuos, išlaikyti 5 minutes ir gausiai nuskalauti. Pakartoti jei būtina. Po šampūno jei yra reikalinga plaukų skalavimui tinka specialiai skirtas naudojimui su šios linijos šampūnais nuskalaujamas SweetConditioner. Tinka naudoti kasdien. Suplakti prieš naudojimą. Pakliuvus į akis gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.

Pakuotė: 330 ml. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: ISS400 Kaina: € 17,00 (59,00Lt.)


                                                                                                                                                                                                             Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis