Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative cleansing       HydroSport

webb_ish

HydroSportNORMAL HAIR SHAMPOO(pH 5.5) – specialus antiseptinis derminis šampūnas itin dažnam naudojimui normalių ar nusausintų plaukų / odos tipų priežiūrai su stirpiu drėkinančiu ir priešuždegiminiu poveikiu. Formulė pagrįsta šalpusinio (Tussilago Farfara), kraujažolės (Achillea Mellifolium) ir chinmedžio (Chinchona Calisaya) ekstraktų bei hidrolizuoto keratino (Keratin) ir ricinos aliejaus (Ricinus Communis Castor Oil) sąveika. Formulė papildyta B grupės vitaminais : B5 (Calcium Panthotenate) ir B6 (Pyridoxine). Efektingai saugo nuo dažnesnių galimų odos mikrofloros pažeidimų (greitas riebalavimasis, pleiskanos, niežulis, seborėja ir pan.) ir plaukų problemų paūmėjimų (nusausėjimas ir natūralaus žvilgesio praradimas bei slinkimas ir pan.) ir nuo negatyvaus aplinkos poveikio. Kaip yra žinoma, nuo itin dažno plovimo galvos odą ir plaukai yra linkę greičiau prarasti natūralią drėgmę, tampa jautrus ir lengviau pažeidžiami. Ypatingai rekomenduotinas užimtiems, sportuojantiems žmonėms arba kai tenka dažnai trinkti plaukus dėl profesinių ir kitų aplinkybių.
Naudojimo būdas: švelniai įtrinti į sudrėkintus plaukus ir galvos odą, truputį pamasažuoti kol suputuos, išlaikyti kelias minutes ir gausiai nuskalauti. Pakartoti jei būtina. Po šampūno jei yra reikalinga plaukų skalavimui tinka specialiai skirtas naudojimui su šios linijos šampūnais nuskalaujamas Sweet Conditioner. Tinka naudoti kasdien. Suplakti prieš naudojimą. Pakliuvus į akis gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.

Pakuotė: 330 ml. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: ISH403 Kaina: € 17,00 (59,00Lt.)


                                                                                                                                                                                                             Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis