Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative cleansing       SweetConditioner

webb_ics

SweetConditionerWHEAT PROTEIN CREAM(pH 4.0) – nuskalaujamas švelnus kreminis balzamas su plaukų struktūrą intensyviu atkuriamuoju poveikiu. Yra skirtas plaukų skalavimui po plovimo su innovative cleansing šampūnais. Sudėtyje esantys polipeptidai ir aminorūštys suteikia švelnumo, elastingumo, stiprumo ir natūralaus blizgesio plaukams bei teigiamai veikia galvos odą, mažinant jos mechaninius sudirginimus. Žemas pH saugo trapių plaukų struktūrą ir šalina jų statinį elektrinimąsį. Formulės pagrindą sudarntys kviečių daigų proteinas (Wheat Protein) ir pantenolis (Panthenol) bei kitos veikliosios medžiagos pasižymi aktyviu maitinančiu ir drėkinančiu poveikiu plaukams ir galvos odai, neriebina plaukų ir apsaugo nuo vėlimosi.
 
Naudojimo būdas: naudojamas kaip nuskalaujamas balzamas po šampūno: tolygiai paskirstyti per visą išplautų plaukų ilgį iki pat galiukų, išlaikyti minimaliai 5 minutes, po to kruopščiai nuskalauti. Tinka naudoti kasdien. Suplakti prieš naudojimą. Pakliuvus į akis gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.
 
Pakuotė: 330 ml. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: ICS415 Kaina: € 17,00 (59,00Lt.)
Ekonominė pakuotė: 1000 ml. Kodas: ICSL431 Kaina: € 37,00 (128,00Lt.)


                                                                                                                                                                                                             Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis