Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Gydymas      Profilaktika

Profilaktika

webb_7401

Svarbiausia sveikų plaukų paslaptis yra mūsų bendra organizmo sveikata. Kartais mes nesuvokiam elementarių dalykų arba suprantame juos klaidingai. Atrodo visiems aišku kas yra sveikata, bet iš tikrųjų mes pradedame tai suvokti tik tada, kai susiduriame su kokiais nors negalavimais ar liga. Ką mums reiškia sveikata, kas tai yra? Sveikata – šis žodis visada yra vartojamas vienaskaitoje, nes sveikata yra viena, tai dabarties būklė, svarbiausia gyvenimo kokybės sudėtinė dalis. Sveikata - tai nepastovi organizmo savybė ir būsena, sveikata nuolat reikalauja aktyvios ir protingos pagalbos, tai mūsų asmeninis, o ne kieno nors kito reikalas. Sveikata – tai sielos, proto ir kūno harmonija. Kiekvienas žmogus turi tam tikrų sveikatos rezervų, tačiau jais reikia mokėti naudotis. Mūsų organizmas turi fantastinius sugebėjimus kompensuoti sveikatos trūkumus, nes organizmas – tai tarpusavyje suderinta funkcionalinių sistemų sąjunga, kuri pasirūpina specifiniu, organizmui naudingu, prisitaikymo rezultatu. Bet koks nukrypimas šio rezultato nuo normalios organizmo gyvenimo būklės nedelsiant iššaukia grandinę procesų, kurie yra nukreipti optimaliai kompensuoti šį nukrypimą ir pasiekti šios normos.
 
Galimų plaukų problemų profilaktika pirmoj eilėj yra sveikas gyvenimo būdas ir racionalus bei pilnavertis maitinimasis. Su maistu mes turime kasdien gauti reikiamą kiekį baltymų, riebalų, angliavandenių, vitaminų, mikroelementų ir kt. medžiagų būtinų normaliam organizmo vystymuisi ir gyvybės palaikymui. Maisto produktai aprūpina organizmą energija, plastinėmis ir biologiškai aktyviomis medžiagomis, kurios reikalingos gyvybinių procesų reguliavimui. Racionalus maitinimas subalansuoja energijos gavimo ir sunaudojimo procesus. Plastinės medžiagos (cheminės statybinės maisto produktų medžiagos) reikalingos naujų ląstelių ir tarp ląstelinių struktūrų kūrimui. Biologiškai aktyvios medžiagos yra būtinos gyvybės procesams reguliuoti. Dauguma fermentų ir hormonų mūsų organizmas sintezuoja pats. Bet kai kurių fermentų ir hormonų organizmas gali sintezuoti tik iš maisto produktuose esamų vitaminų ir mikroelementų. Proteinas – svarbiausias plaukų enzimas. Mūsų organizmo ląstelės susideda iš proteino, plaukų ląstelės – iš proteino, aminorūgščių ir melanino. Esantis maisto produktuose (ypač žuvies mėsos ir grūdų) proteinas virškinimo metu transformuojasi į aminorūgštys ir pasklinda visame organizme. Maistingos maisto produktų medžiagos reikalingos plaukų augimui pas 10-mečius absorbuojasi 90 proc., pas 20-mečius – 75 proc., pas 30-mečius – 50 proc., pas 40-mečius – 30 proc. Taigi svarbu yra nepamiršti ir tai ką, kada ir kaip yra valgoma ir netgi kaip yra kramtoma, nes  taisyklingas sukramtymas yra viena pirmų ir svarbiausių maisto produktų gero suvirškinimo ir tinkamo maistingų medžiagų pasisavinimo stadijų. Subalansuotas maisto produktų derinys, teisingas jų vartojimo būdas ir kiekis bei kokybė papildyti sveiką gyvensieną bei nuolatiniais fizinisias krūviais rezultate duoda nuostabų efektą. Tinkama mityba gali būti, vėl gi, visada pakoreguota maisto papildų  pagalba. Tinkami  dieta ,  masažas  ir  mankšta  Jūsų plaukams yra geriausi profilaktiniai būdai galimoms problemoms išvengti.


Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis