Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative cleansing       Essential Bath

webb_ise

Essential BathHAIR AND SKIN WASH PROTECTOR(pH 6.0) - švelnus neutralus plaukų ir galvos bei viso kūno odos šampūnas itin dažnam naudojimui poilsiaujant ir/ar sportuojant. Efektingas vaikų jautrių odos ir plaukų priežiūrai. Formulės veikliosios medžiagos lanolinas (Lanolin), glikolio rūgštis (Glycolic acid), kokoso (Cocos Nucifera) ekstraktas ir silikoniniai aliejai (Silicone Dimethicone) drėkina, minkština ir glotnina odą ir plaukus. Skirtas plaukų ir odos švelniam nuvalymui ir maksimaliai apsaugai nuo saulės, karščio, suraus ar chloruoto vandens ir kitų agresyvios aplinkos išorinių veiksnių. Efektingai apsaugo odą nuo niežulio iššaukto chlorinu, saugus dažytiems ir chemiškai paveiktiems plaukams.
 
Naudojimo būdas: švelniai įtrinti į sudrėkintus plaukus ir galvos odą, truputį pamasažuoti kol suputuos, išlaikyti kelias minutes ir gausiai nuskalauti. Pakartoti jei būtina. Po šampūno jei yra reikalinga plaukų skalavimui tinka specialiai skirtas naudojimui su šios linijos šampūnais nuskalaujamas Sweet Conditioner. Tinka naudoti kasdien. Suplakti prieš naudojimą. Pakliuvus į akis gausiai nuskalauti vandeniu. Jei naudojamas visam kūnui prisilaikyti tipinių dušo gelių naudojimo taisylių. Tik išoriniam naudojimui.

Pakuotė: 330 ml. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: ISE439 Kaina: € 17,00 (59,00Lt.)
Ekonominė pakuotė: 1000 ml. Kodas: ISEL434 Kaina: € 35,00 (121,00Lt.)


                                                                                                                                                                                                             Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis