Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative cleansing       Action pH

webb_isp

Action pHEQUALIZER SHAMPOO(pH 6.0) – antiseptinis derminis šampūnas galvos odos mikrofloros pusiausvyros greitam stabilizavimui. Skirtas visų plaukų tipams ęsant galvos odos pleiskanojimui, šerpėtojimui, paraudimui, niežuliui, įvairiems sudirginimams (kurie gali būti susiję su vidiniais ar išoriniais faktoriais). Vienas efektyviausių nešvarios odos ir greitai besiriebaluojančių plaukų priežiūrai bei profilaktinei odos priešbakterinei ir priešmikrobinei apsaugai. Taip pat efektyvus iš karto po cheminio plaukų apdorojimo (dažymas, šviesinimas, blukinimas, cheminis sušukavimas) galvos odos balansui atkūrti. Pagrindinė formulės veiklioji medžiaga (Piroctone Olamine) aktyviu priešgrybeliniu ir aciostatiniu poveikiu. Yra viena efektyviausių sąlyginai patogeninio grybelio Pityrosporum Ovale (arba kitaip vadinamo Malassezia Furfur) aktyvumo nuslopinimui odos epidermio ląstelių gyvybingumo ciklui normalizuoti bei neutralizuoja toksines medžiagas, kurios gali kauptis ant galvos odos iš aplinkos ar nuo cheminių plaukų priežiūros preparatų. Formulės švelnus anijoninis pagrindas papildytas pantenoliu (Panthenol) ir silikoniniais aliejais (Silicone Dimethicone) išvalo, atpalaiduoja ir sudrėkina odą bei suteikia plaukams purumo, švelnumo ir natūralaus blizgesio.

Naudojimo būdas: švelniai įtrinti į sudrėkintus plaukus ir galvos odą, truputį pamasažuoti kol suputuos, išlaikyti kelias minutes ir gausiai nuskalauti. Pakartoti jei būtina. Po šampūno jei yra reikalinga plaukų skalavimui tinka specialiai skirtas naudojimui su šios linijos šampūnais nuskalaujamas Sweet Conditioner. Tinka naudoti kasdien. Suplakti prieš naudojimą. Pakliuvus į akis gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.

Pakuotė: 330 ml. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: ISP401 Kaina: € 17,00 (59,00Lt.)
Ekonominė pakuotė: 1000 ml. Kodas: ISPL426 Kaina: € 37,00 (128,00Lt.)


                                                                                                                                                                                                             Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis