Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative cleansing       Regenerative

webb_isr

RegenerativeANTI-DANDRUFF SHAMPOO(pH 6.0) – antiseptinis derminis šampūnas-kaukė nuo intensyvaus pleiskanojimo visų tipų plaukams su priešuždegiminėmis ir priešmikrobinėmis savybėmis. Formulė pagrįsta išgaunamo iš kadagių (Juniperus Oxicedrus) deguto aktyviu keratoliniu (skatina pleiskanų dalelių tirpimą) ir acitostatiniu (normalizuoja epidermio ląstelių gyvybingumo ciklą) poveikiu. Kitas formulės aktyvus komponentas pieno rūgštis (Lactic acid) stipriai drėkina odą ir stabilizuoja jos pH balansą. Itin efektyvus jautresnės, alergiškos odos stipraus pleiskanojimo atvėjais, ęsant įvairiių rušių dermatitams, seborėjai, egzemai, psoriazei. Šio šampūno-kaukės švelnus anijoninis pgrindas papildytas drėkinančiais komponentais efektyviai valo suragėjusias galvos odos ląsteles, mažina galvos odos niežulį ir greitiną galvos odos gijimo procesą bei stipriai drėkina galvos odą ir plaukus, suteikdamas plaukams stiprumo ir purumo. Skirtingai nuo kitų panašių preparatų taikytinas dažnam naudojimui.

Naudojimo būdas: šis šampūnas-kaukė turi būti naudojamas ant sausų, vos suvilgytų vandeniu plaukų ir odos. Lengvais sukamaisiais judesiais pirštų galiukais įtrinti į neplautus galvos odą ir plaukų šaknis ir palikti veikti bent 5 minutėms. Po to sudrėkinti vandeniu plaukus ir odą, supūtuoti su šampūnu, pirštų galiukais švelniais judesiais pamasažuoti dar keliais minutes galvos odą ir plaukus, kruopščiais nuskalauti. Pakartoti jei būtina. Po šampūno jei yra reikalinga plaukų skalavimui tinka specialiai skirtas naudojimui su šios linijos šampūnais nuskalaujamas Sweet Conditioner. Tinka naudoti kasdien. Suplakti prieš naudojimą. Pakliuvus į akis gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.

Pakuotė: 330 ml. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: ISR405 Kaina: € 17,00 (59,00Lt.)
Ekonominė pakuotė: 1000 ml. Kodas: ISRL430 Kaina: € 37,00 (128,00Lt.)


                                                                                                                                                                                                             Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis