Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative cleansing       Adictif

webb_isa

AdictifDRY HAIR SHAMPOO(pH 6.0) – stipriai nusausintų plaukų ir odos specifinis derminis šampūnas su aktiviomis minkštinimo, maitinimo ir ir atkūrimo charakteristikomis. Formulė pagrįsta išgaunamo iš kviečių gemalų proteino Wheat Hydrolized Protein ir lanolino (Lanolin) sąveikos poveikiu atkūrti ir apsaugoti odos ir plaukų suragėjusio keratino ląsteles. Dėl šių savybių yra efektyvus ir chemiškai nusausintų (dažytų, šviesintų, chemiškai sugarbanotų) plaukų su pakitusiais keratino struktūra ir pH priežiūrai. Formulės švelnus anijoninis pagrindas papildytas silikoniniais aliejais (Silicone Dimethicone) ir kitomis veikliomis medžiagomis išvalo, atpalaiduoja ir sudrėkina odą bei suteikia plaukams purumo, švelnumo ir natūralaus blizgesio. Papildomai apsaugo nuo greito drėgmės praradimo ir palengvina plaukų šukavimą.
 
Naudojimo būdas: švelniai įtrinti į sudrėkintus plaukus ir galvos odą, truputį pamasažuoti kol suputuos, išlaikyti kelias minutes ir gausiai nuskalauti. Pakartoti jei būtina. Po šampūno jei yra reikalinga plaukų skalavimui tinka specialiai skirtas naudojimui su šios linijos šampūnais nuskalaujamas Sweet Conditioner. Tinka naudoti kasdien. Suplakti prieš naudojimą. Pakliuvus į akis gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.

Pakuotė: 330 ml. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: ISA402 Kaina: € 17,00 (59,00Lt.)
Ekonominė pakuotė: 1000 ml. Kodas: ISAL427 Kaina: € 37,00 (128,00Lt.)


                                                                                                                                                                                                             Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis