Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative cleansing       Bio Mint

webb_isb

Bio mintOILY HAIR SHAMPOO(pH 5.8) – greitai besiriebaluojančių plaukų ir galvos odos antiseptinis dermininis šampūnas su gaivinamosiomis ir antibakterinėmis savybėmis. Formulė pagrįsta išgaunamo iš metų (Mentha) koncentruoto mentolio aktyviu poveikiu šalinti iš paodžio audinių skysčių pertklių ir normalizuoti riebalinę apykaitą bei čili pipirų (Capsicum Frutescens) didinti bendrą mikrocirkuliaciją. Dėka savybės švelniai siaurinti odos poras ir kraujagyslės papildomai pasižymi smulkių kraujo kapiliarų ir periferinės kraujotakos stirpinimu, turi šaldantį, raminantį ir gaivinantį poveikį odai bei efektingai deodoruoja odą ir plaukus. Rekomenduotinas greitai ar stipriai besiriebaluojantiems plaukams ir prakaituojančiai galvos odai, šalina riebalinių liaukų sektreto (sebum) perteklių, oksidacijos, efektyvus ęsant odos padidintos riebalinės sekrecijos sutrikimams, riebiai seborėjai. Formulės švelnus anijoninis pagrindas papildytas pantenoliu (Panthenol) ir silikoniniais aliejais (Silicone Dimethicone) išvalo, atpalaiduoja ir sudrėkina odą bei suteikia plaukams purumo, švelnumo ir natūralaus blizgesio.
 
Naudojimo būdas: švelniai įtrinti į sudrėkintus plaukus ir galvos odą, truputį pamasažuoti kol suputuos, išlaikyti kelias minutes ir gausiai nuskalauti. Pakartoti jei būtina. Po šampūno jei yra reikalinga plaukų skalavimui tinka specialiai skirtas naudojimui su šios linijos šampūnais nuskalaujamas Sweet Conditioner. Tinka naudoti kasdien. Suplakti prieš naudojimą. Pakliuvus į akis gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.
 
Pakuotė: 330 ml. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: ISB404 Kaina: € 17,00 (59,00Lt.)
Ekonominė pakuotė: 1000 ml. Kodas: ISBL429 Kaina: € 37,00 (128,00Lt.)


                                                                                                                                                                                                             Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis