Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Įvaizdis      Šukuosenų ypatumai

Šukuosenų ypatumai

webb_9301

Vienas pagrindinių šukuosenos modeliavimo ypatumų yra laikomas sklastymas. Sklastymas gali būti šukuosenos centru. Kadangi sklastymas yra visada matomas, jis turėtų būti labai tvarkingai padarytas ir turėtų būti gerai išrinkta jo kryptis. Geriausia naudotis natūraliu sklastymu, tačiau dažniausiai tenka daryti jį taip, kad jis atitiktų galvos formai, veido bruožams ir šukuosenos stiliui.

Kirpčiukų sklastymas.
  • Stačiakampio ar trikampio formos sklastymą dažniausia yra naudojama kuriant šukuosenas vaikams, nes toks sklastymas palieka daugiau plaukų smilkinių zonoje, kur pas vaikus plaukai nėra tankūs.
  • Įstrižos formos sklastymas naudojamas kai reikia vizualiai padidinti kvadrato ar skritulio formos veido ilgį. Toks sklastymas padidina pailgos formos veido plotį.
  • Apvalios formos sklastymas vizualiai mažina kaktos aukštį.
  • Tiesus arba centrinis sklastymas dažnai yra naudojamas įprastiniuose šukuosenose.
Šukuosenų sklastymai.
Darant sklastymus bet kokioje galvos dalyje yra pabrėžiamos šukuosenos ypatumai ir slepiami defektai.
  • Paslėptas sklastymas yra naudojamas šukuosenos aukščio padidinimui ir šukuojant plaukus į vieną šoną.
  • Šoninis sklastymas naudojamas kai plaukai šukuojami į vieną pusę. Jeigu kakta yra plati, tokį sklastymą geriau daryti aukštoje šukuosenos pusėje; jeigu veido forma yra trikampė, skritulio ar kvadrato, tai sklastymas daromas žemesnėje šukuosenos pusėje.
  • Centrinis arba tiesus (klasikinis) sklastymas dažniausia yra daromas esant ovalo veido formai, esant plačiam, apvaliam ar širdelės formos veidui toks sklastymas sukurs ovalo formos įvaizdį.
  • Įstrižas sklastymas viršugalvyje ir pakaušio natūralus sklastymas – yra naudojami kai yra plonas kaklas.


Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis