Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative repair       Progel

webb_icp

ProgelPROTEIN RECONSTRUCTIVE GEL(pH 5.9) – specifinės paskirties stipriai besišakuojančių plaukų struktūros ir galiukų atkurimo ir apsaugos koncentruotas preparatas. Kolageno proteino (Collagen Hydrolized Protein) ir citrinų rūgšties (Citric Acid) kompleksu praturtintas gelinės konsistencijos nenuskalaujamas balzamas skirtas visų tipų plaukų su įskilusiais ar skilinėjančiais galiukais intensyviai priežiūrai. Tinka lūžinėjantiems, chemiškai pažeistiems plaukams po dažymo, sušukavimo ir pan.  Suteikia plaukams šilko švelnumo ir antistatinį poveikį bei lengvina iššukavimą, neriebina ir neapsunkina plaukų. Saugo garbanotus plaukus nuo nepageidaujamo išsipūtimo.
 
Naudojimo būdas: ištrinkti plaukus tinkamu innovative cleansing arba formula hp line šampūnu, nuskalauti, nusausinti rankšluosčiu. Suplakti konteinerio turinį, išspausti kiek kremo ant pirštų galukų ir tolygiai paskirstyti per plaukų galiukus ar/ir visą drėgnų plaukų ilgį. Nenuskalauti, nemasažuoti. Gali būti naudojamas dažnai ir ant sausų plaukų arba prieš bet kokią šukuosenos formavimo priemonę nes sudetyje netrui silikono. Neriebina ir neapsunkina plaukų. Pakliuvus į akis ar veido odos gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.

Pakuotė: 125ml. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: ICP422 Kaina: € 15,00 (52,00Lt.)
Profesionali pakuotė: 150ml. tuba. Kodas: ICG422 Kaina: € 17,00 (59,00Lt.)


                                                                                                                                                                                                             Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis