Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative finish       Finishing Hair Spray

webb_ifs

Finishing Hair SpraySPECIAL TREATING LACQUER – specialus aerozolinis stiprios fiksacijos visų tipų plaukų balzaminis lakas. Formulė papildyta aminorūgščių kompleksu, silikoniniais ir polimeriniais elementais. Pasižymi plaukų struktūrą stirpinančiu poveikiu. Tinka visų tipų plaukams, įskaitant chemiškai sušukuotus, dažytus, šviesintus formuojant bet kokio tipo šukuoseną. Sutvirtina ir suteikia plaukams blizgesio ir purumo, šukuoseną ilgai nepraranda savo formos. Gali būti naudojamos kasdien. Nesausina, neriebina ir neapsunkina plaukų, nepalieka lipnaus apnašo, lengvai iššukuojamas, turi antistatinį poveikį.

Naudojimo būdas: Visada stipriai suplakti prieš naudojimą. Sukurti šukuoseną, apipurkšti ją laku, laikant flakoną 40 cm atstumu nuo plaukų ir pradedant nuo šaknų ir tęsiant per plaukų ilgį norint išlaikyti daugiau purumo. Nepurkšti į akis. Patekus į akis, gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui. Laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, nuo karščio bei ugnies šaltinių, nuo rūkymo vietų.

Pakuotė: 100ml. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: IFH437. Kaina: € 10,00 (34,50Lt.)
Ekonominė pakuotė: 500 ml. Kodas: IFS425 Kaina: € 22,00 (76,00Lt.)


                                                                                                                                                                                                            Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis