Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative repair       Nutrient-Mask

webb_icn

Nutrient-MaskCONDITIONING TREATMENT(pH 4.0) – specifinės paskirties galvos odos ir plaukų struktūros maitinimo ir drėkinimo koncentruota priemonė. Specifškai subalansuotų aminorūgščių kompleksu praturtinta kreminės konsistencijos kaukė skirta visų tipų normalių ir sausų odos ir plaukų intensyviai. Formulės pagrindą sudaro glicerinas (Glycerin) ir pantenolis (Panthenol) praturtinti specialiai parinktų botaninių aliejų ir ekstraktų kompozicija. Turi antistatinį, stiprinamąjį ir tonizuojantį poveikį galvos odai ir visai plaukų struktūrai iki pat galiukų, suteikia plaukams švelnumo ir blizgesio, lengvina iššukavimą. Žemas preparato pH suteikia papildomą apsaugą sausiems arba labai sausiems plaukams. Taip pat yra itin efektyvi pažeistų, trapių, porėtų arba stipriau chemiškai pažeistų bei dažnai chemiškai apdorojamų plaukų stiprinimui arba storų plaukų kasdieniai priežiūrai nuskalaujamo balzamo pavidalu.

Naudojimo būdas: ištrinkti plaukus tinkamu innovative cleansing ar formula hp line šampūnu, nuskalauti, tolygiai paskirstyti per dregnus galvos odą ir plaukus iki pačių galiukų, švelniai masažuoant kremą pirštų galiukais, gerai iššukuoti plaukus su retomis šukomis, išlaikyti (geriau šiltai aprišus) 30 min., po to kruopščiai nuskalauti drungnu vandeniu ir nusausinti rankšluosčiu. Džiovinti plaukus kaip įprasta. Intensyviai priežiūrai naudoti 1 kartą per savaitę, ęsant pagerėjimui mažinti naudojimo dažnumą. Tinka naudoti dažnai ir kaip nuskalaujamą balzamą, išlaikant iki 5 min. prieš nuskalavimą. Pakliuvus į akis ar veido odos gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.
 
Pakuotė: 200ml. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: ICM439 Kaina: € 20,00 (69,00Lt.)
Profesionali pakuotė: 150ml. tuba. Kodas: ICN416 Kaina: € 20,00 (69,00Lt.)
Ekonominė pakuotė: 500ml. Kodas: ICNL432 Kaina: € 40,00 (138,00Lt.)


                                                                                                                                                                                                             Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis