Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative repair       Excesive

webb_0861

ExcesiveMASK WITH ACTIVE MICRO-SPHERES(pH 4.0) – specifinės paskirties galvos odos ir plaukų struktūros drėkinimo ir aktkurimo koncentruotas preparatas. Polipeptidų ir aminorūgščių kompleksu praturtinta smulkių raudonų granulių (aktyviu mikro-sferų) pavidalu kreminės konsistencijos kaukė skirta visų tipų normalių ir sausų odos ir plaukų intensyviai priežiūrai. Formulė papildyta skystu parafinu (Paraffinum Liquidum), sebacine rūgštimi (Sebacic acid) ir kitomis veikliomis medžiagomis. Preparato poviekis pagrįstas sudeties aktyvių komponentų mikro-sferose greitu ir visišku įsiskverbimu (iki pilno granulių išnykimo) į odą ir plaukus jų vidinės struktūros ląstelių intensyviam atkurimui. Ypatingai efektyvi pažeistų, nualintų, skilinėjančių, chemiškai paveiktų plaukų priežiūrai. Suteikia plaukams elastingumo, švelnumo, blizgesio, lengvina iššukavimą, naikina statinį plaukų elektrinimąsį.

Naudojimo būdas: ištrinkti plaukus tinkamu innovative cleansing ar formula hp line šampūnu, nuskalauti, tolygiai paskirstyti per dregnus galvos odą ir plaukus iki pačių galiukų, švelniai masažuoant kremą pirštų galiukais, gerai iššukuoti plaukus su retomis šukomis, išlaikyti (geriau šiltai aprišus) 30 min., po to kruopščiai nuskalauti drungnu vandeniu (plaukuose neturi likti aktyvių mikrosferų) ir nusausinti rankšluosčiu. Džiovinti plaukus kaip įprasta. Intensyviai priežiūrai naudoti 1 kartą per savaitę, ęsant pagerėjimui mažinti naudojimo dažnumą. Pakliuvus į akis ar veido odos gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.

Pakuotė: 200ml. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: ICE419. Kaina: € 20,00 (69,00Lt.)
Ekonominė pakuotė: 500ml. Kodas: ICEL438 Kaina: € 40,00 (138,00Lt.)


                                                                                                                                                                                                             Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis