Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      innovative repair       HydroBalsam

webb_ich

HydroBalsamCONDITIONING CREAM(pH 5.5) – specifinės paskirties galvos odos ir plaukų struktūros maitinimo ir atgaivinimo koncentruotas preparatas. Aminorūgščių ir angliavandenų kompleksu praturtintas kreminės konsistencijos nenuskalaujamas balzamas skirtas visų tipų odos ir plonų, nusilpusių, trapių bei plaukų su stipriai pakitusia vidine struktūra intensyviai priežiūrai. Formulės pagrindą papildo glicerinas (Glycerin), šlapalas (Urea), silikono aliejai (Silicone Dimethicone) ir polisacharidai (fruktozė, glukozė, cukrozė, dekstrinas) praturtinti aminorūščių (Alanine, Glutamic acid ir Aspartic acid) kompleksu, agurkų ekstrakto (Cucumber extract) ir pantenolio (Panthenol) veikliosiomis medžiagomis. Stipriai drėkina ir maitina galvos odą bei atkuria plaukų raginį sluoksnį, suteikiant elastingumo, švelnumo ir natūralaus blizgesio bei apsaugant nuo greito nusausėjimo, skilinėjimo ir mechaninių pažeidimų. Papildomai lengvina iššukavimą ir pasižymi lengvo plaukų standinimo poveikiu, neriebina ir neapsunkina plaukų. Dėl šių savybių yra vienas efektyviausių "galutinių" preparatų plaukų stiprinimui ir tolimesnei apsaugai vyrams ir moterims paveldėto slinkimo atvėjais ir pan.  
 
Naudojimo būdas: ištrinkti plaukus tinkamu innovative cleansing ar formula hp line šampūnu, nuskalauti, nusausinti. Suplakti konteinerio turinį, išspausti kiek kremo ir ištepti tarp delnų, po to tolygiai paskirstyti delnais per dregnus galvos odą ir plaukus iki pačių galiukų. Nemasažuoti, nenuskalauti. Džiovinti plaukus ir formuoti šukuoseną kaip įprasta. Tinka naudoti kasdien ir be plaukų plovimo. Pakliuvus į akis ar veido odos gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.

Pakuotė: 150ml. Gamintojas: Rueber Laboratorios S.A., Barcelona, Ispanija. Kodas: ICH417 Kaina: € 17,00 (59,00Lt.)


                                                                                                                                                                                                             Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis