Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      wt-methode line       Color-repair shampoo

webb_wtsc

Color–repair Shampoo (pH 5.2) – chemiškai paveiktų plaukų stiprinimui ypatingai bendro nusilpimo ar slinkimo paūmėjimo po cheminio apdorojimo metu alyvuogių Olea Europa lapų ekstraktu pagrindu, kuris teigiamai veikia galvos odą, neleisdamas jai išsausėti ir normalizuodamas jos apykaitos procesus. Formulė papildyta žalių bananų (Musa Paradisiaca) ekstraktu ir linų semenų (Linum Usitatissimum) aliejumi. Šis specialus šampūnas pasižymi priešuždegiminiu ir raminančiu poveikiais, suteikia plaukams purumo ir elastingumo bei saugo dažytų plaukų atspalvį nuo spalvos ryškumo praradimo. Nedirgina galvos odos, nesukelia alerginės ar toksinės reakcijos, sudėtyje neturi dažomųjų medžiagų ir parabenų, dažniausiai dirginančių galvos odą, nėra plačiai taikomų, apvalkalus sudarančių medžiagų, blokuojančių plaukus stiprinančių preparatų galimybę susigerti į plauką. Veikliųjų medžiagų kompozicija pašalina apmirusių audinių likučius ir atspurusias odos daleles bei riebalų perteklių, kurie dengia galvos odą ir plauko šaknis, švelniai ir veiksmingai nuvalo plaukus ir galvos odą. Ištrinkus plaukus ir galvos odą šiuo šampūnu galvos oda yra pasirengusi įsisavinti visus preparatus, skatinančius suvargusių svogūnėlių atsinaujinimą. Šampūnas yra skirtas naudojimui terapijos metu su wt-methode hair&scalp bei wt-methode structural preparatais, tačiau gali būti naudojamas ir atskirai profilaktiškai.

Naudojimo būdas: švelniai įtrinti nedidelį kiekį (šampūnas koncentruotas) į sudrėkintus plaukus ir galvos odą, pamasažuoti kol suputuos, palikti kelioms minutems kad aktyvieji komponentai galėtu paveikti galvos odą ir plaukus, po to gausiai nuskalauti. Pakartoti nebūtina (geriau leisti šampūnui paveikti kiek ilgiau). Pratęsti su formula hp arba formula silc&safe preparatu. Tinka naudoti kasdien. Po šampūno jei yra reikalinga plaukų skalavimui tinka specialiai skirtas naudojimui su formula preparatais nuskalaujamas Coconut Balsam.

Pakuotė: 250ml. Gamintojas: WT-Methode GmbH, Thulba, Vokietija. Kodas: WTSC082 Kaina: € 15,00 (51,75Lt.)


                                                                                                                                                                                                             Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis