Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Preparatai      wt-methode line       Herbal shampoo

herbal shampoo

Herbal Shampoo (pH 5.5) – greitai besiriebaluojančių plaukų stiprinimui ypatingai tipinių organizmo brendimo hormoninių pokyčių metu su kamparmedžio (Alcloxa) šaknų ekstraktu, kuris turi kliniškai patvirtintą poveikį stabilizuoti odos riebalinių liaukų sekreto išsiskyrimą ir švelniai siaurinti odos poras bei pasižymi aktyviomis antiseptinėmis ir priešmikrobinėmis savybėmis. Formulė papildyta brantmedžio azuleno derivatu (Guaiazulen) ir kviečių gemalų proteinu (Wheat Protein). Šis specialus šampūnas nedirgina galvos odos, nesukelia alerginės ar toksinės reakcijos, jo sudėtyje nėra dažomųjų medžiagų ir parabenų, dažniausiai dirginančių galvos odą, nėra plačiai taikomų, apvalkalus sudarančių medžiagų, blokuojančių plaukus stiprinančių preparatų galimybę susigerti į plauką. Veikliųjų medžiagų kompozicija pašalina apmirusių audinių likučius ir atspurusias odos daleles bei riebalų perteklių, kurie dengia galvos odą ir plauko šaknis, švelniai ir veiksmingai nuvalo plaukus ir galvos odą. Ištrinkus plaukus ir galvos odą šiuo šampūnu galvos oda yra pasirengusi įsisavinti visus preparatus, skatinančius suvargusių svogūnėlių atsinaujinimą. Šampūnas yra skirtas naudojimui terapijos metu su wt-methode hair&scalp bei wt-methode structural preparatais, tačiau gali būti naudojamas ir atskirai profilaktiškai.

Naudojimo būdas: švelniai įtrinti nedidelį kiekį (šampūnas koncentruotas) į sudrėkintus plaukus ir galvos odą, pamasažuoti kol suputuos, palikti kelioms minutems kad aktyvieji komponentai galėtu paveikti galvos odą ir plaukus, po to gausiai nuskalauti. Pakartoti nebūtina (geriau leisti šampūnui paveikti kiek ilgiau). Pratęsti su formula hp arba formula silc&safe preparatu. Tinka naudoti kasdien. Po šampūno jei yra reikalinga plaukų skalavimui tinka specialiai skirtas naudojimui su formula preparatais nuskalaujamas Coconut Balsam.

Pakuotė: 250ml. Gamintojas: WT-Methode GmbH, Thulba, Vokietija. Kodas: WTSH080 Kaina: € 15,00 (51,75Lt.)


                                                                                                                                                                                                             Užsakyti ▼

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis