Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Gydymas      Homeopatija       Gydymas

wbb_8711
wbb_8711
Gydytojai homeopatai, skirdami homeopatinius preparatus, vadovaujasi ne tik išoriniais susirgimo požymiais, fiziniais simptomais, tyrimų duomenimis, bet ir psichologine žmogaus viso organizmo charakteristika ir būklę. Be to, homeopatiniai preparatai, dėl ypatingos gaminimo metodikos, nesukelia komplikacijų, šalutinio poveikio ar gydymo pasekmių, nes homeopatija savo tikslą pasiekia reguliuodama organizmo veiklą, o ne įsikišdama į jo veiklą. Homeopatijos esmę sudaro homeopatijos vaistų skyrimo principas. Svarbiausiai tai, kad visi pacientai, esant tai pačiai tradicinės medicinos diagnozei, gauna skirtingus vaistus, kuriuos pagamina specialioje homeopatinėje vaistinėje konkrečiam žmogui pagal išrašyta gydytojo homeopato receptą. Kadangi homeopatijoje nėra atskirų vaistų ar preparatų, veikiančių atskirus organus ar organizmo sistemas, homeopatiniai vaistai parenkami tik remiantis patikimos informacijos apie žmogų kartu su visais jo negalavimais. Pagrindinis homeopatijos principas yra panašumo dėsnis, t.y. kiekvieno žmogaus konkrečiai ligai (ar ligoms) gali būti rastas tik jam tinkamas gydomasis preparatas, nes gydymo preparatų skyrimas priklauso nuo žmogaus individualaus charakterio ir asmenybės ypatumų, įpročių, sudėjimo, amžiaus, lyties, gyvenimo būdo, polinkių, temperamento, siekių ir dvasinių vertybių bei nuo kitų sveikatos sutrikimų, nes homeopatiniais vaistais yra gydomas žmogus, o ne jo liga. Liga, homeopatijos požiūriu, tai harmonijos tarp individualaus organizmo bei asmenybės ir jį supančios aplinkos pažeidimas. Homeopatija nėra priešingybė oficialiai medicinai – ir vienas ir kitas gydymo metodai turi vieną tikslą – padėti žmogui įveikti ligą. Kaip ir oficialioje medicinoje, gydytis homeopatija savarankiškai nepatartina, nes tik daktaras homeopatijos specialistas gali parinkti būtent šiuo momentu ir būtent šiam konkrečiam žmogui reikalingus homeopatinius preparatus bei paskirti šių vaistų naudojimo metodą ir kursą.

Plaukų augimo ir slinkimo problemų sprendime labai gerų rezultatų yra pasiekta naudojant kartu specialius kosmetinius preparatus ir taikant kvantų medicinos procedūras bei homeopatijos gydymo metodus. Specialių kosmetinių priemonių parinkimo ir naudojimo programa, kaip ir kvantų medicinos procedūrų skyrimas ir atlikimas bei homeopatijos preparatų paskyrimas yra orientuoti į konkretaus žmogaus poreikius. Gydytojas homeopatas, kaip ir kvantų medicinos ir specialios kosmetikos specialistas įvertina, konsultuoja, rekomenduoja, paskiria preparatus remiantis vientisu konkretaus žmogaus vertinimu. Toks kompleksinis priėjimas prie plaukų problemų sprendimo leidžia pasiekti ilgalaikį nuostabų rezultatą. Australijos, Indijos, Didžiosios Britanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kinijos, Japonijos, Rusijos, Rytų ir Vakarų Europos šalių plaukų problemų, kvantų medicinos ir homeopatijos specialistai turi ilgalaikę patirtį ir akivaizdžius rezultatus, nes dėka kompleksinio žmogaus vertinimo ir atitinkamų gydymo metodų keičiasi ne tik išorinė žmogaus išvaizda, bet ir pats žmogus.

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis