Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Gydymas      Terapija       Principas

Principas

webb_7311
webb_7311
Mokslininkų ir medikų daugiamečio bendradarbiavimo ir tyrimų dėka kvantų terapijoje pavyko parinkti tokį gydomąjį poveikį turintį elektromagnetinių srovių spektrą, kuris ypatingai teigiamai veikia pagrindinius gyvo organizmo procesus ir pasiekiamas sinergizmas, t.y. vienas kitą stiprinantis ir papildantis efektas (vienu metu tarpusavyje veikiantis kelių rūšių spinduliavimas yra ženkliai efektyvesnis, nei kiekvienos rūšies spinduliavimas veikiantis atskirai vienas paskui kitą). Tokiu būdu buvo išskirti labiausiai efektyvūs elektromagnetinio spinduliavimo formos:
  • mažo intensyvumo infraraudonų lazerio impulsų spinduliavimas su bangos ilgiu 890nm;
  • plačiajuostinis nepertraukiamas infraraudonas spinduliavimas bangų diapazone 890-960nm;
  • pulsuojanti raudona šviesa matomo diapazono 640-740nm;
  • nuolatinis magnetinis laukas su 35-65mTl įtampa.
Infraraudono lazerio spinduliavimo impulsai prasiskverbia gyliai, maždaug 10-13 cm, į audinius ir turi galingą stimuliuojantį poveikį į kraujotaką, membranų ir tarp ląstelių medžiagų apykaitai, aktyvizuoja neiro gumoralinius faktorius, imuninę sistemą, harmonizuoja hormonų sistemos veiklą. Esant mažo intensyvumo spinduliavimui pasikeičia membranų ir ląstelių vidinė dalis, kas padidina medžiagų patekimą per membraną ir pagrindinių bioenergetinių procesų sustiprėjimą, t.y. organizme prasideda nespecifinių reguliavimo reakcijų kaskadas, kuris turi regeneruojantį, trofinį, skausmą malšinantį ir priešuždegiminį poveikį.
Plačiajuostinis nepertraukiamas infraraudonas spinduliavimas turi mažesnę nei lazerio prasiskverbimo į audinius galią ir platesnį veikimo spektrą, pasižymi labai stipriu harmonizuojančiu poveikiu į centrinės ir vegetatyvinės nervų sistemos tonusą.
Pulsuojanti matomo diapazono raudona šviesa, turėdama labai mažą prasiskverbimo į audinius galią, mažina uždegiminių procesų intensyvumą, ypač ten, kur yra trapus ar plonas jungiamasis audinys, pvz., sąnarių srityje ar viršugalvio zonoje.
Nuolatinis magnetinis laukas gerina organizmo energetinę apsaugą nuo negatyvaus aplinkos poveikio, įskaitant ir meteorologinius faktorius. Magnetinis laukas leidžia išlaikyti jonizuotas audinių molekules nustatytoje būklėje, kas leidžia padidinti molekulių ir ląstelių lygių energetiką. Įvedimas pastovaus magnetinio lauko į kvantų terapijos metodus leidžia padidinti lazerinio spinduliavimo prasiskverbimo gebėjimą, kas, savo ruožtu, leidžia sumažinti spinduliavimo dozę palyginus su vien lazerio terapija siekiant gydomojo efekto.
 
Kaip jau buvo minėta, visi šie faktoriai ir tai, kad yra naudojamas būtent šių faktorių spindulių spektras, veikiant vienu metu (sinergiškai), sustiprina vienas kito poveikį, sąlygoja unikalų kvantų terapijos efektą. Kvantų terapija gali atkurti ląstelės membranų pažeidimus ir pokyčius, atkurti informacinius ir energetinius ryšius tarp ląstelių, organų ir sistemų. (Ląsteliniame lygmenyje – ląstelių ir audinių energetinio apsikeitimo padidėjimas, baltymų sintezės aktyvavimas; organų lygmenyje – kraujotakos greičio padidėjimas; sistemų ir viso organizmo lygmenyje – kraujotakos pagerėjimas, kolageno sintezė bei epitelio ir odos regeneravimo padidėjimas, audinių būklės pagerėjimas ir begalė kitų faktorių).

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis