Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Problemos      Odos sutrikimai       Jautri oda

Jautri oda

webb_3141
webb_3141
Jautriąja yra skaitoma oda, kuri yra itin plona, lyg permatoma. Ši problema yra pakankamai dažna, ypač moterims. Jautri oda dažniausiai sausa ir linkusi į alergines reakcijas, todėl su ja reikia elgtis ypač atsargiai. Mažiausias neigiamas išorinis poveikis gali išprovokuoti odos niežulį ir paraudimą, kuri negalima nepajausti. Jautri oda reaguoja ne tik į netinkamai pasirinktą kosmetiką, bet ir į aplinkos veiksnius. Jai charakteringi dažni odos bėrimai ir paraudimai dėl staigaus aplinkos temperatūrų kitimo. Pavyzdžiui žiema patekus į šiltą patalpą iš šalčio ir atvirkščiai ant odos paviršiaus gali išryškėti kapiliarai. Bet su vasaros saulė, deja, nėra lengviau - jautri oda apdega dažniau ir greičiau nei bet kuri kita. Natūralaus riebalinio sluoksnio nebuvimas pasireiškia ant plaukų, jie atrodo labai blankūs ir bespalviai, lengvai lūžinėja, plaukų galiukai skilinėja. Tokie plaukai nepaslankūs nes turi labai kietą keratino pluoštą, lengvai šiaušiasi, jiems trūksta blizgesio ir elastingumo, iš jų sunku sukurti norimą šukuoseną. Plaukai gali pradėti prasčiau augti, lūžinėti prie šaknų. Odos ir plaukų būklės pakitimų priežastys yra vidinės ir išorinės. Vidinės priežastys: mitybos kokybė, vitaminų, mikroelementų ir baltymų stoka, genetinis polinkis, riebalinių liaukų nepakankamas veiklumas, skydliaukės susirgimai, nervų bei hormonų sistemų sutrikimai. Išorinės priežastys: menkas drėgmės pasisavinimas, plaukų dažymas, blukinimas, cheminis sušukavimas, džiovinimas karštu feno ar džiovintuvo oru, termosuktukai, žnyplės arba pernelyg stiprių nuriebinančių šampūnų naudojimas.
 
Gydant jautrią ir sausą galvos odą reiktų vartoti vitaminų ir mikroelementų (cinko, silicio, geležies, vario, sieros, vitaminų A, E, C, D, B grupės), kurie normalizuoja odos funkcijas, stabdo senėjimą ir yra būtini formuojant keratino struktūrą ir plaukų augimui. Visais atvėjais yra svarbu teisingai prižiūrėti tokius odą ir plaukus naudojant produktus kurie pateikia minkštinančių ir apsaugančių savybių.

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis