Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Gydymas      Terapija

webb7777

Paskutiniu metu viena efektyviausių plaukų ir galvos odos gydymo metodikų yra laikoma kvantinė terapija. Ši terapija yra vykdoma silpnų ir ypač silpnų elektromagnetinių srovių įvairių diapazonų bangomis, t.y. veikia keletas faktorių: impulso siaurajuostinis infraraudonas lazerinis ir plačiajuostinis infraraudonų ir raudonų diapazonų spinduliavimas, pastovus magnetinis laukas ir ypač aukšto dažnio radijo spinduliavimas milimetrinio diapazono. Kvantinė medicina ir terapija - tai kvantinės fizikos pasiekimų ir tūkstanmečio rytų medicinos patirties derinys su šiuolaikinėmis technologijomis. Kvantas yra pati mažiausia elektromagnetinio spinduliavimo porcija. Daugelį kvantinės terapijos efektų, kurie teigiamai veikia vidinius ląstelės ir tarpląstelinės struktūros procesus, galima paaiškinti ne energetiniu, o informaciniu poveikiu. Žmogus evoliucijos procese yra pastoviai susijęs su gamtos elektromagnetinių srovių sistema ir pats yra šios sistemos dalis. Elektromagnetiniai svyravimai yra visur kaip išorinėje aplinkoje, taip ir gyvo organizmo viduje. Neesant natūralių elektromagnetinių Žemės spindulių gyvenimas neįmanomas. Elektros ir magnetiniai reiškiniai yra susiję su ypatingu materijos egzistavimu – elektros ir magnetiniais laukais ir jų tarpusavyje veikimu. Šie laukai yra ant tiek glaudžiai susiję, kad priimta juos vadinti elektromagnetiniu lauku. Elektromagnetinis laukas turi ypatingą poveikį į biologinės sistemas. Bet kokie procesai mūsų organizme – dviejų molekulių sujungimas, deguonies pernešimas, ląstelių dalijimasis, raumenų susitraukimas – veda prie impulso pernešimo, prie impulso atsiradimo ar dingimo. Atsiradus srovėms keičiasi elektromagnetinių laukų struktūra. Bet kokia biosrovė biologinėje struktūroje (nervų audinys, raumuo, jungiamasis audinys) sudaro aplink save magnetinį lauką, kuris kopijuoja srovės formą, o tai reiškia, kad šis laukas atspindi informaciją, kuri jame yra. Šis nešantis informaciją elektromagnetinis laukas veikia į visus biologinius objektus, kurie naudoja šią informaciją kaip universalia bendravimo kalba. Pasikeitus fizinei ir psichologinei žmogaus būklei pasikeičia jo elektromagnetinio lauko duomenys ir charakteristika. Dabar jau yra pripažinta, kad elektromagnetinis laukas yra informacijos funkcijų nešiotojas gamtoje, t.y. elektromagnetinio lauko duomenys dalyvauja informacijos apsikeitime tarp biologinių objektų ir jų sąveikoje su neorganiniu pasauliu. Tai reiškia, kad elektromagnetinio lauko charakteristikos yra organų ir organizmo sistemų funkcijų būklės požymis.
 
Bet kokio fizinio faktoriaus biologinė veikla vyksta dėka pastovaus apsikeitimo informacija, energija ir materija. Šios tris sudėtinės materialaus pasaulio dalys sudaro vientisumą ir priklauso vienas nuo kito. Materiją ir energiją galima apibūdinti ir išmatuoti. Sąvoka „informacija“ yra vienas svarbiausių, nes tai yra susiję su valdymo procesu – informacijos gavimu, kaupimu ir perdavimu. Kad suvokti, kaip veikia elektromagnetinis laukas kvantinės medicinos metoduose, pasižiūrėsime, kaip veikia įprasti sisteminės medicinos metodai. Mes visi žinome, kad televizorių galima įjungti ir išjungti – tai pirmas reguliavimo lygis. Mes galime pasirinkti norimą programą – tai antras reguliavimo lygis. Šiuolaikiniuose televizoriuose yra galimybė savarankiškai pasirinkti optimalias ryškumo ir spalvų charakteristikas – tai trečias reguliavimo lygis. Šie trys lygiai puikiai naudojami ir sisteminėje medicinoje. Plačiai paplitę vaistai veikia kaip pirmas (išjungimo) lygis, esant skausmui – nuskausminimo vaistai, esant temperatūrai – karštį malšinantys vaistai, ir kt. Mokslinėje tokių vaistų klasifikacijoje yra naudojamas terminas „prieš“ arba „anti-“, kuris aiškiai nurodo veikimo kryptį ir gana kategoriškai pasako esamam negalavimui - taip ar ne: viskas arba niekas. Skausmą malšinantys vaistai, patekus į kraują, reaguoja (išjungia) ne tik receptorius, kurie susieti su skausmo šaltiniu, bet ir daugelį kitų. Antibakteriniai preparatai veikia ne tik blogus mikroorganizmus, bet ir daugelį naudingų ir gyvybiškai reikalingų normaliam gyvenimui. Įsivaizduojate kas atsitinka vagonuose greitai važiuojančio traukinio ekstrinio sustojimo atveju? Vaistų poveikį galima sulyginti su stop-krano paspaudimo poveikiu. Dėka vaistų jūs sustabdėte nepageidaujamą procesą, išvengėte katastrofą. O kas toliau? Antras lygis – programos pasirinkimo galimybė – tinkamą programą mes pasirenkame pagal poreikį. Esant susirgimams, dabar yra tokie preparatai, kurie veikia tik reikiamus pagrindinius organus. Vartojant tokius preparatus jūs suteikiate organizmui papildomą pagalbą ligos atveju. Trečias pagalbos lygis – sudėtingiausias – kvantų terapijos metodų organizmo savireguliavimo modelis. Nagrinėjimas elektromagnetinio lauko poveikio dėsnių organizmui leidžia išskirti svarbiausią ypatumą – informacinis poveikis pasireiškia naudojant dozuotą mažo intensyvumo spinduliavimą. Esant tokiam spinduliavimui, į organizmą veikia ne malšinantis ar stimuliuojantis faktorius, o „silpnas signalas“, kuris yra tam tikros informacijos nešėjas, turintis vienintelį tikslą – grąžinti organizmo pusiausvyrą, nukrypusią nuo normalios veiklos. Tokio signalo nusakomuoju faktoriumi yra organizmo foto biologinė reakcija į sugeriamos energijos kvantus, ko pasėkoje yra suderinama ląstelių, audinių ir organų sąveika.

Kvantų medicinos elektromagnetinis poveikis pasireiškia išskirtinai mikro-(atomų, molekulių ir ląstelių lygis) ir po to per energijos grandinę reakciją persiduoda į makro-(organų, sistemų, viso organizmo lygis) lygius. Kiekviena sekunde vienoje organizmo ląstelėje vyksta milijonai cheminių reakcijų, t.y. elektromagnetinės srovės yra esant bet kokiam chemijos-fizikos procesui. Kai mes vartojame vaistus į vidų, mes turime reikalą su elektromagnetinių spinduliavimų poveikiu, t.y. vaistai yra veikiami skrandžio ir žarnyno fermentų biochemine reakcija, kurios dėka vyksta elektronų pernešimas ir atomų bei molekulių energetinės būklės pokyčiai. Būtent šie biocheminiai pokyčiai iššaukia įvairių rūšių elektromagnetinius spinduliavimus. Gyvos ląstelės tarpusavyje apsikeičiant energija, apsikeičia informacija dėka infraraudonų, mikrobanginių, akustinių ir kitų diapazonų spindulių poveikiu. Kvantinė medicina yra pagrįsta gyvos struktūros procesų deriniu su elektromagnetiniu spinduliavimu. Tikslinis išorinis panaudojimas tam tikrų rūšių elektromagnetinės srovės gyvam organizmui yra susijęs su kvantų terapija, profilaktika ir reabilitavimu. Analizuojant duomenis apie vidinius gyvo organizmo elektromagnetinius spinduliavimus mes galime daryti kvantų diagnostiką, nes kvantų medicina apima visas žmogaus sveikatos stadijas: profilaktiką, diagnostiką, gydymą ir reabilitavimą.


Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis