Яндекс.Метрика
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai
Paieška Klausimai Pagalba
Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis

Gydymas      Diagnostika       Kompiuterinė trichoskopija

Kompiuterinė trichoskopija

webb_7231
webb_7231

webb_7232
webb_7232

webb_7233
webb_7233
Vienas naujausių plaukų mikroskopinių tyrimų yra kompleksinė galvos odos ir plaukų būklės kompiuterinė trichoskopija, dar sutrumpintai vadinama pilna trichodiagnostika. Pasitelkinat į pagalbą paskutinius mokslinius ir techninius pasiekimus šiuo metu yra sukurtos aukšto lygio mikroskopinės kameros su įvairaus padidinimo galimybėmis, kuris priklauso nuo konkrečiai sprendžiamo diagnostinio uždavinio.  Turint galimybę diagnostikos metu keisti padidinimą nuo 1 iki 1000 kartų yra detaliai studijojama galvos plaukuotos odos ir pačių plaukų nuo šaknų iki pačių galiukų būklę. Specialios diagnostinės kompiuterinės programos yra tiksliai nustatomi įvairiausi galvos odos sutrikimai bei plaukų augimo pakitimai, įskaitant jų diametro ir tankumo įvertinimus bei šaknų ir struktūros pokyčius, esant reikalui yra atliekama skaitmeninė trichograma ir pan. Galutinė diagnozė yra nustatoma pasitelkiant į pagalbą visų gautų rezultatų palyginimą su programos standartizuotų odos ir plaukų būklių įvairove. Žemiau yra įšvardintos tipinės tokių kompleksų pagrindinės galimybės:
 • Galvos odos tipo ir būklės nustatymas;
 • Plaukų tipo, struktūros ir būklės nustatymas;
 • Plaukų tankumo per kvadratinį cm. paskaičiavimai skirtingose zonose;
 • Plaukų diametro (storio) paskaičiavimas mikronais skirtingose zonose;
 • Plauko šaknies dydžio ir būklės nustatymas;
 • Plauko struktūros nuo šaknies iki galiuko tyrimas;
 • Bendrosios galvos ods būklės tyrimas;
 • Seboregulyativinių procesų tyrimas;
 • Skaitmeninė trichograma;
 • Galvos probleminių zonų makronuotraukų dinaminis nustatymas;
 • Galvos odos ligų identifikavimas;
 • Tyrimų rezultatų palyginimas su glvos odos ir plaukų duomenų baze;
 • Diagnozės ir gydymo rekomendacijų paskyrimas, pacientų duomenų palaikimas.
Taigi kompiuterinės mikrodiagnostikos kompleksas yra specialiai sukurtas visiškai pilnai trichodiagnostikai atlikti ir jungia savyje be visų minėtų skirtingų trichogramų ir mikrostruktūrinės analizės privalumu dar papildomai žymiai platesnes diagnostines galimybės. Kaip ir skaitmeninėje trichogramoje yra vertinami plaukų augimo ciklai ir tempai, plaukų folikulų Telogen/Exogen fazių dažnumas ir pan. Kaip ir mikrostruktūrinėje analizėje yra nustatoma pilna esama plaukų būklė – svogūnėlio būklė, mechaninių bei cheminių pažeidimų vietos, struktūros defektai, plauko stiebo įskilimai ir lūžiai, plaukų galiukų skilinėjimas ir t.t. Taip pat panašiai yra išmatuojamas plauko skersmuo ir nagrinėjami plauko skersmens pokyčiai bei šių pokyčių tendencijos – plaukų polinkis plonėjimui ir nykimui, plaukų storėjimas ir jų storio svyravimas ir šio svyravimo tendencijos, plaukų trapumas ir tamprumo laipsnis ir kt. Pasinaudojant šia specializuota mikroskopine ir programine įranga galima efektingai vykdyti medicininius galvos odos ir plaukų tyrimus ir diagnostiką. Atlikus šią diagnostiką galima gauti pagrįstus atsakymus dėl visų galimų galvos odos ir plaukų problemų - odos sutrikimų, kaip riebalavimosi ar nusausėjimo bei pleiskanojimo, šerpėtojimo, niežulio ir kt.; galvos odos susirgimų, kaip riebios ar sausos seborėjos, žvynelinės ir kt.; plaukų būklės pabolgėjimo, kaip lužinėjmo, velimosi, skilinėjimo ir kt.; plaukų slinkimo konkrečios formos nustatymo ir pan. Atvykstant pilnai trichodiagnostikai reikia turėti omeny, kad kuo ilgiau nebus plauti plaukai, tuo tikslensė plaukų ir galvos odos būklės diagnozė bus nustatyta šios kompiuterinės mikrodiagnostikos metu.                  

webb_7236
webb_7236
webb_7235
webb_7235
webb_7234
webb_7234

Į viršų Titulinis puslapis Puslapio struktūra Kontaktai Paieška Klausimai Pagalba Informacija Rašykite mums Prekių krepšelis